Numer konta dla zawodniczek MKS Czarni Pruszcz Gdański:

Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim

93 8335 0003 0113 2932 2000 0160

Na ten numer konta proszę o dokonywanie przelewów co miesięcznych w wysokości 50 zł, w tytule przelewu proszę pisać dziewczyny W-17, imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc za który została wniesiona opłata.

Skład Rady Rodziców :

1. Renata Marcinkowska

2. Anna Niedźwiecka

3. Katarzyna Domel

Rada rodziców jest łącznikiem w kontaktach między klubem-trenerem-rodzicem oraz udziela informacji w sprawach organizacyjnych dotyczących działalności klubu. Jeśli posiadają Państwo pomysły, które chcieliby przedstawić to tylko za pośrednictwem rady rodziców, która w celu przedstawienia propozycji rodziców umówi spotkanie z władzami klubu i przedstawi wszystkie propozycje. Adres e-mail do kontaktu z radą rodziców: czarnigirls@gmail.com

Wszelkie pytania dotyczące działalności klubu można kierować bezpośrednio do prezesa klubu Pana Wiesława Włodarczyka. Kontakt znajdą Państwo na stronie internetowej klubu MKS Czarni Pruszcz Gdański w zakładce kontakt. Pan prezes jest do Państwa dyspozycji i odpowie na wszelkie zapytania.

Wiadomości (utwórz nową)